Yılan yağı

Özellikle son yılarda adını sıkça duyduğunuz yılan yağı, birçok kadının saçlarını uzatmak için, saç dökülmelerini engellemek için, daha parlak ve güçlü saçlara sahip olmak için kullandıkları bir saç bakım yağı. Sizler için www.kadinlarsitesi.net olarak yılan yağını, yılan yağının faydalarını araştırdık.

Tamamen bitkisel olduğu iddia edilen yılan yağı, saç dökülmesini durdurmaya, dökülmüş olan saçların yerine yeni saçlar çıkarmaya, hızlı saç uzatmaya, parlak ve canlı saçlara sahip olmaya, saç kırıklarını önlemeye yardımcı oluyor.

Yılan yağını haftada 3 gün saç diplerinize ve saçın tamamına yedirecek şekilde, parmak uçlarınızla masaj yaparak yedirmeniz gerekiyor. Ardından bir havlu ile sarıp 3 saat yılan yağı sürülmüş saçlarınızı bekletmeniz ve ardından yıkamanız yeterli oluyor. Bu uygulamayı hafta 3 gün ve düzenli yapmanız halinde 1 ay sonra yılan yağının saçlarınızdaki dökülmeyi durdurduğunu, saçlarınızın daha hacimli, daha gür, daha sağlıklı ve parlak olduğunu ve daha çabuk uzamaya başladığını görebilirsiniz.

Yılan yağını genelde aktarlardan ve internet üzerinden satın alabilirsiniz. Ama kesinlikle güvendiğiniz ve orijinal yılan yağı sattığından emin olduğunuz birilerinde almanızı tavsiye ederiz. Zira çok fazla sahte yılan yağı satılabiliyor. Yılan yağının fiyatı genelde 10 dolar civarıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü