Tırnak beyazlatmak

Tırnak bakımı ellerinizin güzelliği için son derece önemlidir. Tırnaklarınız ister kısa olsun ister uzun, eğer renkli oje kullanmıyorsanız, beyaz tırnaklara sahip olmak ellerinizi olduğundan daha güzel ve çekici gösterir.

Bazı insanların tırnakları kendiliğinden beyaz olur ve ekstra bir tırnak beyazlatma bakımına ihtiyaç duymaz. Eğer siz bu şanslı kesimden değilseniz ve tırnaklarınızın renginden memnun değilseniz, tırnaklarınızı beyazlatmak için birkaç noktaya birlikte değinebiliriz.

Bir kâsenin içine bir adet limonu sıkın ve tırnaklarını içine sokun. Bu şeklide 5 dakika bekleyin. Göreceksiniz bu doğal asit tırnaklarınızı anında beyazlatacaktır.


Diş beyazlatmak için kullanılan ürünlerle tırnaklarınızı ovarak yıkadığınızda tırnaklarınızın renginin beyaza döndüğünü fark edersiniz. Örneğin bildiğiniz diş macunları tırnak beyazlatmakta oldukça faydalıdır.

Yine bir kâsenin içine bir miktar oksijenli su koyun ve tırnaklarınızı bu suya daldırıp 5 dakika bekleyin. Bu işlem de tırnak beyazlatmak için bire bir yöntemdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü