Kadınların Net Adresi

Saçlara Kafes Örgü Yapılışı Resimli Anlatım

  • 13 Mart 2011
  • Saçlara Kafes Örgü Yapılışı Resimli Anlatım için yorumlar kapalı
  • 5.621 kez görüntülendi.
Saçlara Kafes Örgü Yapılışı Resimli Anlatım

Saç örgü modelleri ile saçlar hem derli toplu hemde çok şık görünüm kazanır. Gün içinde çok kullamışlı ve rahat olduğu gibi, toplantı ve özel davetlerde de saç örgü modellerini  saçlarınızda uygulayarak  şıklığınızın simgesi haline getirebilirsiniz.Birbirinden güzel ve farklı örgü modellerini kuaförünüze  uygulatabileceğiniz gibi, biraz uğraşarak kendinizde yapabilirsiniz.Sepet örgü , balık sırtı, mısır örgü modeli, kafes örgü ve daha birçok birbirinden güzel  örgü modelleri ile saçlarınız  gün boyu şıklığın formunu korumanızı sağlar.

Şık  ve modern görünüşü, her kıyafet ve her ortama  yakışan   özelliği ile kafes örgü saç  modelleri   2011 moda trendi olmayı  sürdürecek görünüyor.

Kafes örgü saç modelini b iraz uğraşarak kendinizde yapabilirsiniz.Yapılışına bir göz gezgiderelim.Saçlarızı tepeden at kuyruğu yaparak toplayın. Topladıktan sonra saçı güzelce briyantinleyip, klasik saç örgüsüne başlayın.Alınan  saç tutamları üç eşit parça  olmalıdır.Saçları örmeye üstten başlayın, sağdan soldan ince parçalar alarak, sağdan aldığınızı sola,soldan aldığınızı sağa atarak saç ucuna kadar örmeye devam edin.Saç ucunda bir lastikle bağlayın.Saçı tepe noktasından  ve saçın ucunda tutarak yukarıya çekerek saçı topladığınız yere  bir toka yardımı ile tutturun. Gün boyu   şık ve derli toplu görünüm sağlıycak olan kafes örgü saç modeliniz hazır.

kafes örgü modeli

Kafes örgü saç modeli

Kafes örgü saç modeli