Kadınların Net Adresi

Küçük Gözleri Makyajla Büyük Göstermek.

  • 13 Mart 2011
  • Küçük Gözleri Makyajla Büyük Göstermek. için yorumlar kapalı
  • 5.145 kez görüntülendi.
Küçük Gözleri Makyajla Büyük Göstermek.

Hanımlar bilinçli makyaj uygulaması, renklerin doğru kullanılması ile büyüleyici bir görünüm elde ederek , makyajda  2011 trendini yakalamak elinizde.Farklı makyaj hilelerini doğru kullanarak bir çok kusurunuzu bertaraf edebilir, kusrsuz görünüm elde edebilirsiniz.

İşte size küçük gözleriniz  için bazı makyaj sırları , anlamlı bakışlar , iri gözler için.

Öncelikle uyguladığınız makyajın kalıcı olmasını  sağlamak ve cilt kusurlarını toparlamak için iyi bir kapatıcı kullanın.

Kaş şekliniz yüzünüze uygun ve gözlerinizi ortaya çıkaracak olmalıdır.Yüz şekline uygun bir yay şeklinde  olan kaşlar gözlerin büyük görünmesini sağlar.Kaş çizginizi koyu renk kalemle belirginleştirebilir, kaş jölesi yada spreyle sabitliyebilirsiniz.

Göz farınızda  koyu ve açık renk kullanın,üst göz kapağının tamamına açık renk far uygulayın.Koyu renk farı gözün dışına doğru göz çukuruna sürün ve dışa doğru hafifçe dağıtın.Açık ve koyu renk sınır oluşturmaması için renkleri birbirine iyice yedirin.Gözün iç kısmına beyaz renk far veya kremli beyaz kalem(pembe ,gümüş tonlar tercih edilebilir.) uygulaması ile farklı bir ışıltı yakalıyabilirsiniz,kirpik diplerine koyu renk bir kalemle çizgi çekerek çerçeveleyin ve göz çevresini belirleyin.Çizgiyi dışa doğru dağıtın.

Kirpiklerinizi kıvırın ve iki kat rimel uygulayın, alt kirpikleri unutmayın.

Göz makyajı