Kadınların Net Adresi

Kış makyajı

  • 04 Şubat 2011
  • Kış makyajı için yorumlar kapalı
  • 4.838 kez görüntülendi.
Kış makyajı

2011 kış makyajı, oldukça net ve belirgin renklerden oluşuyor.
2011 kış makyajında en çok dikkat çeken, ön plana çıkan, nar kırmızısı rujun kullanıldığı dudak makyajı. Ruj sürmeden önce dudaklara sürülen açık renk toz pudrayı, ruju sabitlemesi açısından sürüp, üzerine nar kırmızısı ruju kullanarak, son olarak da çok hafif, sadece ışıltı vermek için bir kat parlatıcı sürmek 2011 kış makyajında dudak makyajı modasını ifade ediyor. Bizde sizlere www.kadinlarsitesi.net olarak birkaç kış makyajı tüyosu vermek istedik.

makyaj

makyaj

2011 kış makyajında koyu renkli, bronzlaşmış bir görüntü sağlayan fondöten ve pudraların yerini, yüzünüzü daha beyaz ve aydınlık gösteren çok açık renkli fondöten ve pudralar aldı. İnce bir nemlendiricinin üzerine sürdüğünüz açık renk fondöten ve pudra kış makyajınızın yeni makyaj modasına uygun yapılmasını yetiyor

Kış makyajında, göz makyajı için kullanılan renkli farların yerini, kirpikleri daha uzun ve daha kalın gösteren rimeller ile daha kalın çizgiler halinde çekilen likitler aldı. Göz kapaklarınıza süreceğiniz, mat toprak rengi farlar ile kış makyajında göz makyajınızı tamamlamış oluyorsunuz.

Kış makyajında kaş makyajınızda, açık renk fondöteninizi ve pudranızı destekleyecek şekilde, koyu renkle sabitlenmiş kaş makyajınız oldukça güzel bir kaş makyajını tamamlıyor.

Kış makyajında, yüz makyajınızda bu ayrıntılara yer verdikten sonra tırnak bakımınız için dikkat etmeniz gereken ayrıntı ise, esmer tenli ellere sahipseniz buz beyazı ojeler sürmeniz, beyaz tenli ellere sahipseniz füme rengi ojeler sürmeniz, bu yılın kış makyajına tam anlamıyla uyum sağlamanız anlamına geliyor.