Kadınların Net Adresi

Güzel gögüslere sahip olmak için ne yapılmalı?

  • 01 Eylül 2013
  • Güzel gögüslere sahip olmak için ne yapılmalı? için yorumlar kapalı
  • 4.640 kez görüntülendi.
Güzel gögüslere sahip olmak için ne yapılmalı?

Şu bir gerçek ki kadını en güzel ve en iddialı gösteren yeri göğüsleridir. Eğer kıyafetinizin güzel durmasını istiyor iseniz güzel göğüslere sahip olmak zorundasınız. Güzel göğüslere sahip olduğunu düşünmeyenler hiç korkmadan ve hiç üşenmeden ameliyat oluyorlar. Artık her 10 kadından 3 ü göğüslerini güzelleştirmek için kendilerini doktorların eline bırakıyorlar. Eğer çok geç kalmamışsanız, göğüsleriniz aşırı derecede deformasyona uğramamış ise birkaç adım gerektiren önerilerle göğüslerinizi daha diri hale getirebiliriz.

1.       Adım:

En uygun terapi yöntemlerinden biri kneipp terapi yöntemidir. Bu yöntem genellikle ağrılı bölgeler için uygulanır ancak göğüslerin dik ve sıkı olması için de uygulanmaya başlamıştır. Kneipp terapi yöntemi ağaran yere bir müddet çok soğuk su uygulandıktan sonra ardına ılık su uygulanır ve bu düzenli olarak yapılır. Göğüslere uygarlarken banyoya girdikten sonra eline alacağınız duşluk başlığını göğüslerinizin üzerine önce soğuk dayanabileceğiniz en soğuk suyu dökün. Ardına aradan 3 dk. geçtikten sonra ılık su dökün. Yaklaşık bir 20 dk. Bu terapiyi uygulayın. Ancak şunu unutmayın ki en son soğuk suyu kullanın. Bu terapi memelerinizde ki kanın dolaşım miktarını hızlandıracak ve memenizin derisini gerginleştirecektir

 2.       Adım:

Tıpkı tüm bedenimiz gibi neremizi sıkılaştırmak istiyorsak oramıza mutlaka egzersiz yapmamız gerekir. Bedenimizde ki egzersiz ihtiyacı olan yerlerimizden biride göğüslerimizdir. Göğüslerinize uygulanacak özel bir egzersiz yöntemi vardır. Öncelikle 2 elinizin avuç içini memelerinizin ön tarafında tutun. Daha sonra ellerinizi memelerinizi sert bir pozisyonda iyice bastırın. Bu egzersizi günde en az 3 defa 20 dk. yapmanız gerekmektedir. Bu egzersiz size 1 ay kaybettirecektir. 1 ay sonra göğüslerinizin daha dik olduğunu siz de fark edeceksiniz.

3.      Adım:

Göğüslerinizi dik tutmak için sutyen secimi çok önemlidir. Sıkı olmayan büyük beden sutyenler göğüslerinizi yer çekimine bırakacağı için sarkmalara sebep olacaklardır. Sutyen seçerken alttan destekli ve bedeninizi sıkı bir şekilde saran sutyenler seçmelisiniz. Eğer spor yaparken günlük kullandığım sutyenler beni rahatsız ediyor derseniz spor malzemeleri ve giysileri satan mağazalarda spor yapmak için uygun sutyenler temin edebilirsiniz. Size bir öneri eğer göğüslerinizi dikleştirmek için hiç vaktiniz yok ise gece bir davete katılacaksanız, mağazalardan aldığınız kaliteli balenli ve yanlardan destekli sutyenler kıyafetinizle bir bütün sağlayacaktır.

4.      Adım:

Son zamanlarda bilinen ve oldukça yararı olan bir sistemden bahsedelim sizlere. Bu sistem 6 değişik tip teknoloji ile üretilmiş bir sistemdir. Adı breast fit system. Bu sistem ileri teknoloji sayesinde dokuları yeniliyor, dokuların canlanmasını ve elastikiyetinin kalitesini artırıyor. Göğüslere verilen akım meme kaslarının güçlenmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda konun dolaşımını hızlandırıp beden metabolizmasını geliştiriyor. Sadece göğüsleri dikleştirmek için seanslar uygulanmıyor. Aynı zamanda çatlaklarıda yok etmeye yardımcı seanslarda uygulanabilmektedir. Çok uzun seanslara gerek kalmadan haftada 2 ya da 3 kez tekrarlanarak cevap ala biliniyor.