Kadınların Net Adresi

Arap Kızı Kremi

  • 20 Mart 2011
  • Arap Kızı Kremi için yorumlar kapalı
  • 5.441 kez görüntülendi.
Arap Kızı Kremi

Arap kızı kremi tamamen bitkisel olarak formül edilmiş , yan etkisi görülmemiş,her cilt tipine uygun formda hazırlanmıştır. Düzenli kullanım sonucu ciltte istenen etkiyi gösterir.Ortadoğu halklarının yüzyüllardır kullandığı arap kızı kreminin ciltteki sorunlara oldukça pozitif etkisi yanında canlı, parlak ve beyaz bir cilt olşmasındada başarı oranı çok yüksektir.

Arap kızı kremi;

Ciltteki kırmızı noktalar ve yüzeye yakın kılcal damarların verdiği kötü görüntüyü ortadan kaldırır.

Çil,güneş lekeleri, vücut lekeleri,sivilce izlerini ortadan kaldırır, tüm bunlarda oldukça etkilidir.

Güçlü etkide ve doğal içerikdedir.

İstenirse ciltten arındılıp temizlenmesi çok kolaydır.

Arap Kızı KremiTüm cilt tiplerine uygun seçenekli arap kızı kremi,svilce karşıtı bir üründür.Sivilceye meyilli sorunlu bölgeye uygulandığında cildin görünümünü pürüzsüzleştirir.Cildi kurutmadan sivilcelerin neden olduğu leke ve görünümü düzgünleştirir,parlak ,canlı bir cilt görünümü sağlar.

Cildin güneşe karşı daha güçlü olmasını sağladığı gibi,çillerin kısa sürede zahmetsizce yok olmasında etkilidir.Bitkisel içeriği ile yan etkisi yoktur.Cilt tipinize uygun seçeceğiniz arap kızı kremi ile sivilce , leke gibi cilt problemlerinizi en aza indirgeyebilirsiniz.

NASIL KULLANILIR?

Kuru ve temiz cilt üzerine günde bir kez geceleri uygulanır.Sabah bol su ile cildinizi yıkayınız.Tüm cilt tiplerine uyumludur.Düzenli kullanım sonucu istenen etki sağlanır.

ARAP KIZI KREMİNİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Arap kızı kremi tamamen bitkisel içeriğe sahiptir.Bu nedenle herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.Bayanlarda olduğu gibi erkek cilttede uygulanabilir ve aynı olumlu sonuçlar elde edilir.