Stres Topu

El kaslarını eksersiz yaparak çalıştırıp stresinizi atmanızı sağlıyan küçük yumuşak nitelikte tasarlanmış toplardır.Farklı şekillerde birçok çeşit bulmak mümkün piyasada.Kolayca ele sığabilen nitelik ve el kaslarını çalışmaya zorlamak amacıyla direnç gösteren  özelliktedir.Stres yönetim aracıdır.

Zihinsel stresi atmakta çok yararlı olduğu gibi,fiziksel saldırganlık ve stres Stres TopuElatlatmanın bir aracıdır.Duygusal gerginlikte stres toplarının oldukça yararlı olduğu terapistlerce önerilmektedir.Aynı zamanda el gücünü geliştirmekte etkilidir.Darbelere maruz kalmış ve farklı norölojik sorunlar yaşıyanlar için stres topları fiziksel tedavi planı içinde , el ve parmak hareketliliğini sağlamak amacı ile tedavinin bir parçası olarak uygulanabilir.Bu toplar jel veya toz bir lateks paket içinde olduğu gibi,farklı granüller içeriğinde ihtiva edebilir.

Bir stres topu kullanımı herhangi bir talimat ve beceri gerektirmez.Topu avuç içinde gelişigüzel sıkıştırmanız yeterlidir.Stresli insanlar için bir odaklanma aracıdır.Öfke yönetimini sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü