bebeğimin karaciğer enzimlerinde yükselme var:(

Herkese selamlar ben bu siteye yeni üye oldum.4 aylık bir bebeğim var 1 hafta kadar önce bebeğimde uyku halindeyken kasılmalar farkettim şok geçirir gibiydi.Çok telaşlandım aynı günde bu olay 3 defa sonra ki günde 1 defa gerşekleşti.Bebeğimi devlet hastanesine götürdüm ve  kan sayımları kalsüyüm değerleri ölçüldü sağ ve sol el bileğinden rötgen çekildi bütün testler temiz çıktı ancak.Bebeğimin akciğer enzimlerinde yaklaşık normaline oranla 2 katı yükselme olduğunu söyledilerve hastalığı takip etmek için 1 hafta sonrasına gün verdiler. bebeğimin kasılmalarının ateşsiz havaleye bağlı olduğunu ve akciğer enzimlerindeki yükselmenin ağrı kesici ve ateş düşürücü kullanmaktan olduğunu öğrendim.Ama ben beğegimi hiç ağrı kesici yada ateş düşürücü vermeim. Ama 20 gün kadr önce ddoktor tarafından verilmiş bi ağrı kesici ve antibiyotiğikendim kullandım doktorumada emziren anne olduğumu söylemiştim .Bebeğim şu an tam 4 aylık 62 cm boyunda ve ve kilosu 7500granne sütüyle besleniyor ve sadece d vitamini alıyor..
ben bu hastalığın başka sebebleri var mı ? bebeğimde ne gibi etki bırakır ? ağrı yada sancı yapar mı bebeğimi ?tedavisi nasıldır ? ve bu durumda benim yapmam gerekenler nelerdir öğrenmek istiyorum ..

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim …

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü