Kadınların Net Adresi

Halı Yıkama

  • 02 Ocak 2011
  • Halı Yıkama için yorumlar kapalı
  • 4.411 kez görüntülendi.
Halı Yıkama

Vizyon halı yıkama olarak, firmamız 1995 senesinden beri İstanbul’un bütün ilçelerinde değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Sizleri memnun edebilmek için elimizdeki bütün imkânları kullanmaya devam ediyoruz. Kullandığımız teknolojiler bütünüyle yenilenmiş makineler ile hijyeni en üst seviyede tutarak hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizde kullandığımız bütün şampuan ve ürünler, tamamen organik olup insan sağlığına asla zarar vermeyen, doğa içinde yüksek çözünürlüğe sahip markalardan oluşmaktadır.

Sizlere Vizyon halı yıkama firması olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, halıflex yıkama, yastık yıkama, battaniye yıkama olarak hizmet vermekteyiz.

Vizyon halı yıkama farkıyla halı yıkama hizmeti:

Halı Yıkama sektörü kesinlikle ustalık, deneyim ve kaliteli hizmet gerektiren bir sektördür. Tüketiciler, bu sebeple halı yıkama hizmeti almak istediklerinde hassas davranıp seçici olmalıdırlar, aksi takdirde birçok sorunlarla karşılaşabilirler. Biz Vizyon Halı Yıkama olarak kesinlikle verdiğimiz hizmetlerin, verdiğimiz sözlerin arkasında duran, kurumsal bir firmayız. Kış mevsiminde halıları yıkamak bir yana, havalandırmak bile son derece zor bir iştir. Fakat sağlıklı bir mekânda yaşamak için, halılarımızın kesinlikle belirli periyotlarla temizlenmesi gerekir. Siz bırakın halınız veya yatağınız bulunduğu yerde dursun ve Vizyon Halı Yıkamanın profesyonel ekibi halılarınızı sizi hiçbir zahmete sokmadan en iyi şekilde temizlesin. İlkemiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir ve bu ilkemiz doğrultusunda sizlere hijyenik bir mekanda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için, ihtiyacınız olan temizliği bütçenizi aşmayacak, zorlamayacak ücret karşılığında sunmaktayız. Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir ve biz Vizyon halı yıkama firması olarak, Modern makinelerimiz, sağlığa elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Vizyon halı yıkama farkıyla koltuk yıkama hizmeti:

Günlük hayatta en çok kullanılan eşyalardan biri olan koltuk takımlarının temizliği sizin ve ailenizin sağlığı ve rahatlığı için son derece önemlidir. Koltuk takımları yapısı ve kumaşları gereğince içerisinde çok fazla bakteriyi barındırabilen bir yapıya sahiptir. Sizler veya aileniz, sevdikleriniz devamlı koltuk üzerinde yatabilmekte, uyuyabilmekte böylece de koltuklara elleriniz, yüzünüz, ağzınız koltuklarla yakın temas etmektedir. Buda temizlenmemiş koltuklar sebebiyle sağlığınızı tehdit edecek durumlar ortaya çıkarabilir. Evinizde kendi imkânlarınızla yapacağınız koltuk silme, koltuk temizleme işlemleri, koltuklarınızın tam anlamıyla yıkanası için yeterli değildir. Bu sebeple koltuklarınızı kesinlikle işinin ehli bir yıkama firmasına temizletmelisiniz. Bizler sizin için, ailenizin sağlığı için koltuklarınızı en güvenilir şekilde temizliyoruz. Koltuklarınızı yerinde yıkatma imkânınız olsa da, bu uygulama koltuklarınızın daha geç kurumasını da beraberinde getirir. Bu sebeple evde koltuk yıkanması çok sağlıklı bir uygulama değildir. Günümüz şartlarında birçok şampuan kimyasal ürünler içermektedir. Bu tür ürünler kesinlikle insan sağlığına zararlı olan ve koltukları yıpratan ürünlerdir. Bu sebeple koltuklarınızı kimyasal madde içermeyen şampuanlar ile hijenik bir ortamda yıkanmaktadır. Koltukların yıkanma süresi ortalama 6 aydır. Yılda iki kez koltuklarınızı en temiz ve en sağlıklı şekilde yıkanması için sizleri firmamıza bekleriz.

Vizyon halı yıkama farkıyla yerinde yıkama hizmeti:

Evlerinizde ya da işyerlerinizdeki duvardan duvara döşenmiş halı flexleriniz ya da halılarınız yere sabitlenmiş veya kaldırılamayacak durum da ise, halı ya da halı flexlerinizi yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz.

Yerinde halı veya halıflex yıkama uygulamalarımız sıra sırası ile şöyle gelişir:
İlk önce güçlü vakum makinesi vasıtasıyla önce tozunu alıyoruz, ardından halı veya halı flexin cinsine göre özel olarak hazırlanmış olan şampuanı halı veya halı flexe iyice yedirerek köpürtüyoruz. Köpürtülen halı veya halı flex yıkama makinesi ile var olan bütün lekeler çıkarılır. Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinesi ile vakumlama yapılır ve halı veya halı flexdeki şampuan ve köpük iyice alınır, Halı veya halıflex iyice durulana kadar halı ve halı flexe su verilir vakumlama uygulaması devam eder. Halı veya halıflex iyice durulandıktan sonra, halı flexlerinizdeki nemi alınır ve halı ile halı flexleriniz gün içersinde kullanıma hazır hale gelir. Halıfleks´ler çeşitli yapıştırıcılar sayesinde yere sabitlendiği için, yerinden sökülmesi ve yeniden yapıştırılması extra ücretler doğurur. Bu durumda hem kesenizi hem de zamanınızı fazlasıyla yok edebilir. Biz bu esnada uzman ekibimiz ve son sistem teknoloji ile donatılmış makinelerimizle Yerinde Halı Yıkama hizmetinde yılların verdiği tecrübemizle taleplerinize karşılık veriyoruz.

Yerinde Yıkama işlemi gören halılarınız yaz mevsiminde 4 ila 6 saat, kış mevsiminde 6 ila 8 saat sonra kullanıma hazır hale gelmiş olur. Uygulama sonrasında 2 ila 3 saat kadar halının olduğu odada hava sirkülasyonu sağlanır. Yıkanan halılar firmamızın garantisi altındadır zira kesinlikle halılarda çekme, solma ve kötü kokması gibi konular asla söz konusu değildir.

Firma İletişim Bilgileri:
Vizyon Halı Yıkama İnşaat Gıda İthalat İhracat Dış Ticaret Ltd. Şti.
Telefon: 4440653 Fax: 0212 417 99 44
Adres: Muratpaşa Mh. Cemiyet Cad. No:64 Bayrampaşa /İstanbul
http://www.haliyikama.com.tr / siparis[at]haliyikama.com.tr