Kadınların Net Adresi

Cilde parlaklık ve ışıltı veren ürünler

  • 09 Şubat 2011
  • Cilde parlaklık ve ışıltı veren ürünler için yorumlar kapalı
  • 6.295 kez görüntülendi.
Cilde parlaklık ve ışıltı veren ürünler

Her kadın cildinin pırıl pırıl, pürüzsüz, berrak bir görünüm olsun ister. Işıltı ile parlayan bir cilt salından sağlıklı beslenen bir kişinin cildidir. Ancak bazen ne kadar sağlıklı beslensek de yaz mevsiminde güneşin zararlı ısınlarının etkisi, kısın soğuk havanın etkisi ile cildimizin mutlaka dışarıdan takviye edici ürünlere ihtiyacı olabilir.

Bu makalemizde cildi olduğundan daha parlak ve ışıltılı gösterebilecek birkaç ürüne değineceğiz.

Giorgio Armani Fluid Sheer sıvı parlatıcı

Bu ürünü isterseniz fondöten olarak ister günlük nemlendirici olarak düşünün. Sonuçta her ikisine de hitap ediyor. Üstelikte pırıl pırıl parlayan bir cildiniz oluyor. Yani bir taşla üç kuş vurmuş oluyorsunuz. Her cilt tipine özel üretilmiş 10 farklı çeşidi var. Hem fondöten, hem nemlendirici, hem ışıltı verici bir ürün olan Giorgio Armani Fluid Sheer sıvı parlatıcıyı mutlaka denemelisiniz.

Cilde parlaklık ve ışıltı veren ürünler

Olay Multi Radiance canlılık katan losyon

Losyon şeklinde kullanabileceğiniz bir nemlendirici arıyorsanız, Olay Multi Radiance mutlaka denemelisiniz. Hem fiyatı çok uygun hem de oldukça kaliteli. İçeriğinde barındırdığı ışık yansıtan parçalar ve vitaminler sayesinde ışıl ışıl ve canlı bir cilde sahip olabiliyorsunuz. Oldukça yumuşak bir yapısı olduğu için, çok minik bir miktarı yumuşacık bütün cildinize yayılarak sürülüyor ve yeterli geliyor.

Benefit High Beam ışık veren cilt parlatıcı

Gerçekten müthiş bir ürün. Zira fırçası oje fırçaları tarzında yapılmış olduğu için istediğiniz miktarda cildinize tatbik etmeniz mümkün. Cildinize hiç nemlendirici sürmeden de direk bu ürünü uygulayarak ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olabiliyorsunuz. Çünkü hem canlandırıcı, ışıltı verici bir ürün hem de nemlendirici özelliği var. Sadece bir iki fırça ucuyla cildinize koyacağınız ürün bütün yüzünüze yetiyor.
Clinique Up-Lighting liquid illuminator ışık katan likit aydınlatıcı
Up-lighting liquid illuminator, kullanımı ve muhafaza etmesi en kolay cilt bakım ürünlerinden. Kullanımı oldukça kolay bu ürün özellikle gözaltı bölgesinde ışıklandırma yapmak için biçilmiş kaftan. Bunun yanında dilerseniz bronz bir cilde de sahip olabiliyorsunuz. Parlak ve bronz bir cilt sizin istediğiniz cilt tipi ise mutlaka bu ürünü denemelisiniz.