Kadınların Net Adresi

Kova Burcu Kadını

  • 01 Haziran 2010
  • Kova Burcu Kadını için yorumlar kapalı
  • 4.438 kez görüntülendi.
Kova Burcu Kadını

Kova burcu kadınları aşırı kararsızlıkları ile tanınırlar. En ufak bir konuda defalarca karar değiştirirler. Neyin doğru, neyin yanlış olduğu konusunda uzun uzun düşünürler.Yanlış karar alma kaygısını uzun sire üzerlerinden atamazlar. Bağımsızlıklarına son derece düşkün olan kova burcu kadınları, emir altında bir yaşam süremezler. Yönetmeye kalktığınız kova burcu kadınının bambaşka bir asi ve hırçın yönüyle karşılaşabilirsiniz.  Ailesine çok düşkündür. Aile bağları kuvvetlidir. Merhamet duygusu, hayvan sevgisi, doğa sevgisi en belirgin özelliklerindendir. Dengesiz tavırları ile bazen insanları şaşırtır.  Çok neşeli bir kova kadını ile konuşurken en ufak bir ayrıntıda birden ağlamaya başlayan bir kova olur karşınızda.  Kendisine yapılan iyilikleri ve kötülükleri asla unutmaz. İyiliklerin karşılığında minnet borcunu mutlaka öder.  Kötülüklerin karşılığında pusuya yatar ve mutlaka bir gün öcünü alır.

AŞK HAYATI

Hayatları boyunca tek bir erkeğe aşık olurlar. Genelde plotonik aşklar yaşamakdan mutlu olurlar.Aldatılmayı asla affetmezler. Son derece sadık bir karaktere sahiptirler.Aşırı kıskanç tavırları ile eşini veya sevgilisini boğarlar. Kıskançlık krizine girdiklerinde yaşadığı üzüntüye bakar ve bunu kendine yaşatan erkekden yavaş yavaş uzaklaşmaya başlarlar. Kıskanılmakdan hoşlanırlar ancak suçlanır halde zan altında bırakacak kıskançlıklara tahammül edemezler. Hayatını sevgilisi yada eşinin üzerine kurar tüm programlarına ona göre yaparlar. Sevgiye doymayan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden en ufak ilgisizliğinizde kıyameti koparır. Sürekli sözlerinizle ve hareketlerinizle sevginizi, ilginizi ifade etmenizi bekler.

SAĞLIĞI

Uykuya çok düşkün olan kova burcu kadınları uykusuz kaldıkları zaman dikkatsiz ve hırçın olurlar.Göz altlarında mor halkalar, migren derecesinde olan baş ağrıları hep uykusuz kalmasının sonucudur. Dolaşım sistemleri düzenli çalışmaz. Çok hızlı kilo alırlar , çok hızlı zayıflarlar.  Sinir sistemleri zayıftır. Çok çabuk depresyona girerler. Hemen hemen grip, nezle gibi kış hastalıklarını hiç yaşamazlar.  Strese bağlı el titremeleri ve tansiyon sorunları yaşarlar.

İŞ HAYATI

Sevmedikleri bir iş için dünyanın en iyi imkanlarını ve maaşınıda sağlasanız asla kova kadınını çalıştıramazsınız. Sevdiği ve mutlu olduğu bir işi yaparsa başarılı bir iş kadınıdır.Emir almakdan hoşlanmadığı hiyerarşiye de iş hayatında karşıdır. Liderlik ruhu gelişmiş olan kova burcu kadını,  iyi bir yöneticidir. Düzenli ve programlı çalışır. Bugünün işini yarına asla bırakmaz. İşini bitirmeden asla başka bir işe kanalize olamaz. Emekli olmak onun için elden ayaktan düşmek, işe yaramamak anlamına gelir ve çalışamama fikri onu bunalıma iter.