İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeği, son derece dışa dönük, kendisini çok iyi ifade edebilen bir erkektir. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmaz. Sürekli etrafında sevdikleri, arkadaşları, ailesi olsun siter. Çok sosyal bir yapıya sahip olan ikizler erkeği girdiği her ortamda sevimli tavırları ile ilgiyi üzerinde toplar. Çok kaygısız, vurdumduymaz rahat tavırları ile hayatını genelde neşe içinde geçirir. Bunalımlı, stresli, sinirli insanları sevmez. İyi bir arabulucu olan ikizler erkeği insanlar arasındaki iletişimde yer alır. İnsanları değiştirmeye çalışmaz, herkesi olduğu gibi kabul eder ve aynı davranışı da herkes den bekler. Kimse için kendini değiştirmeye çalışmaz. Çok dikkatli bir yapıya sahip olmayan ikizler burcu erkeği ayrıntılara takılmaz.

AŞK HAYATI

İkizler burcu erkeği ince detaylara çok önem veren biri olmadığı için sevgilisi ya da eşi, tarafından düşüncesiz olarak nitelendirilir. Çok sadık bir görüntü vermese de aslında eşine ya da sevgilisine ihanet eden biri değildir. Birden çok karakteri olan bir ikizler urcu erkeği ile evliyseniz bazen çok romantik, bazen çok vurdumduymaz, bazen çok düşünceli, bazen çok ilgisiz bir eşle karşılaşabilirsiniz. Dış görünüşe çok önem veren ikizler burcu erkeği bakımsız kadına tahammül edemez. Her zaman yapılı saçları, her zaman doğal makyajı, her zaman temiz ve güler yüzlü bir kadın ister hayatında.

SAĞLIĞI

İkizler burcu erkeği, haddinden fazla kaygısız karakteri sebebiyle hiçbir hastalığını önemsemez. Hastalığı artık en son dayanma noktasında gelene kadar hastaneye gitmez. En zayıf noktası gözleridir. Göz sağlığı çok çabuk bozulur. Dış görünüşe fazla önem verdiği için spora olan düşkünlüğü sık sık sakatlanmasına sebep olabilir.

İŞ HAYATI

İkizler burcu erkeği ticaret hayatında genelde başarısız olur. Çünkü rahat ve kaygısız tavırları ticaret hayatına işini takip etmeyen sorunları fazla umursamadığı için hemen çözüme ulaştıramayan biri olarak yansır. Buda ikizler burcu erkeğinin ticaret hayatında sık sık iflas etme sebeplerinden biridir. Bu yüzden ikizler burcu erkeği daha çok her gün aynı işin yapıldığı riskin olmadığı işlerde devamlı çalışabilir. İş hayatında disipline gelemez. Ağır tempolu işleri tahammül edemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü