Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği, ayakları yere basan hayalperest olmayan bir yapıya sahiptir. Kendi doğruları üzerine hareket eder. Kimsenin ne dediği, ne yaptığı onu pek ilgilendirmez. Çok sabırlıdır. Hiç bir işi aceleye getirmez. Sakin bir mizaca sahip olan boğa erkeğini kolay kolay kızdıramazsınız ancak kızdığı zamanda tüm köprüleri yakacak kadar sinirlenebilir. Yeniliklere ve hayatındaki değişikliklere çabuk uyum sağlayamaz. Israr edilmekten hoşlanmaz. Merhamet duygusu çok gelişmiştir. Paraya olan düşkünlüğü, zaman zaman kendisine zarar veren hırslara kapılmasına sebep olur. Temizliğe çok önem verir. Yaşadığı alanın ya da çalıştığı alanın her zaman temiz ve tertipli olmasına özen gösterir.

AŞK HAYATI

Boğa burcu erkeği, çok sadık ve fedakâr bir âşıktır. Sevgilisi ya da eşinin her şeyin en iyisini hak eden biri olduğuna inanırsa onun için yapmayacağı fedakârlık yoktur. Aşırı temizlik huyu yüzünden sevgilisinin ya da eşinin kişisel ve genel temizlik alışkanlıklarına çok dikkat eder. Çok makyaj yapan, saçına çok özen gösteren, çok güzel giyinen bir kadının temiz olmadığını anladığı an bunların hiç birinin bir önemi kalmaz ve o kadını hayatından çıkarır. Çok iyi bir baba olur Boğa burcu erkeğinden. Merhametli karakteri ile fedakâr bir babadır.

SAĞLIĞI

Boğa burcu erkeği zaman zaman takıntı haline getirdiği temizlik hastalığı yüzünden bağışıklık sistemi zayıftır ve doğal olarak da en ufak bir mikropla hastalanır. Çok sık deri kaşıntıları şikâyeti ile doktora gitmek zorunda kalabilir. Alerjilere bedeni açıktır. Uykusuzluk sıkıntısını çok sık yaşar. Genelde bel ve sırt bölgesinde kısa süreli ağrılar hisseder.

İŞ HAYATI

Paraya olan düşkünlüğü boğa burcu erkeğini parası çok olan işlere yöneltir. O işin kısa veya uzun vadeli olması geçici veya kalıcı bir iş olması onun için çoğu zaman önemli değildir. İlk etapta önemli olan tek şey işten kazanacağı paradır. Bu para hırsına rağmen gerçekçi olması sayesinde genelde iş hayatında doğru kararlar alır ve başarılı bir iş adamıdır. Sakin yapısı ile patron olduğu işlerde işçileri tarafından sevilen sayılan biridir. Sakin yapısını suiistimal etmek isteyen işçilerine hiç renk vermeden işin çıkarabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü