Aslan Burcu Kadını

Baskın bir karaktere sahip olan Aslan kadını, emir altına giremeyen, başkalarının kendi hayatını planlamasına müsaade etmeyen asi tavırlarına karşın, kendisi çevresindeki herkesi yönetmeye, emir vermeye, kişilerin hayatına müdahale etmeye bayılır. Bu yüzden geçinilmesi zor bir kadındır aslan burcu kadını. Etrafındaki kişilere söz hakkı tanırlar ama en son sözü kendileri söylerler ve kendi söylediklerinin olması konusunda ısrarcı davranırlar. Otoriter, diktatör görünüşlerinin altında sevecen ve merhametli bir mizaca sahiptirler. En zayıf noktaları olan merhametleri en sert karakteristik özelliği olan emir verici tavırlarını zaman zaman yok edebilir. Dış görünüşlerine çok önem veren aslan burcu kadını, kuaför, cilt bakımı gibi güzellik alanlarına harcadıkları para yüzünden para biriktiremezler. Güzelliklerine fazla güvenerek ukala tavırlar sergilerler.

AŞK HAYATI

Aslan burcu kadına aşk hayatında geçmişe bağlı kalmış halde yaşar. Anılarına sahip çıkar. Eski aşkını ya da yaşadığı en büyük aşkları kolay kolay unutamaz. Karakterine ve dış görünüşüne fazla güvendiği için kıskanç değildir.  Aldatılma riskini hiç düşünmez.  Sevgilisine ya da eşine karşı sadık olsa da kalbinde eski aşkı hep yaşar. Dik kafalı, sözünün geçmesine alışık aslan burcu kadını aşk hayatında da aynı tutumu sergiler ve sevdiği erkeğin ona hayır cevabı vermesini hazmedemez. Feminist ruha sahip olduğu için erkek egemenliği altına giremez. Makyajına, konuşmasına, hareketlerine karışılmasından hoşlanmaz. Pahalı hediyelerden mutlu olur.

SAĞLIĞI

Aslan burcu kadınının en sık yaşadığı hastalık bel fıtığı, sırt ağrıları, bel tutulmalarıdır. Kemikleri ince ve narin olduğu için kırılma ve çatlama sorunlarıyla karşılaşabilirler.  Fazla ağır kaldırmaktan ve uzun süre aynı şekilde oturmaktan kaçınmalıdırlar. Sık sık yaşadığı bir diğer sağlık sorunu da hemoroittir. Yenilgiyi kabul edemeyen bir yapıları olduğu için hastalandıklarında yatağa bağlı kalmak onları çılgına çevirir. Biran önce iyileşmek ve ayağa kalkmak isterler.

İŞ HAYATI

Aşırı çalışkan ve başarılı bir kadındır aslan burcu kadını.  Emir vermeyi sevdiği için son derece disiplinli ve sert bir yöneticidir.  Ancak bu huyu ona iş hayatında başarı getirir. Lükse olan düşkünlüğü iş hayatında para kazanma ve zengin olma hırsını tetikler. Liderlik yeteneği sayesinde kalabalık iş gruplarında başarılı tavırları ile öne çıkar. Başarıya endekslenmiş ruhu ile bitmek bilmeyen bir enerji ile hiç şikâyet etmeden sürekli çalışır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü