Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadınları, hırslı ve çok çalışkandır.Kafasına taktığı herşeye sahip olmayı saplantı haline getirir ve sahip olana kadar yılmadan çabalar. Kadınlar içinde en korkusuz en cesur olanı akrep burcu kadınıdır. Mantığıyla hareket ederler. Duygusaldırlar ama duygularının esiri olmazlar. Çok temizdirler. Hastalık derecesinde temizliğe, düzene özen gösterirler. Simetri takıntıları vardır. Çok inatçı değildirler ama doğru bildikleri hiç bir konuda kendilerinden taviz vermezler ve diretirler. Cinselliğe en düşkün kadınlar akrep burcundan olan kadınlardır. İnsanlara güvenmek isterler ama aşırı şüpheci huylarından da vazgeçmezler.

İnsanlara ilk etapda önyargı ile yaklaşırlar bu yüzden ilk tanışmalarda karşısındaki insanlar tarafından ukala, mesafeli biri olarak algılanırlar. Giyimine çok önem verirler.Yeni veya pahalı giysilerden çok temiz ve kendine yakışan kıyafetleri tercih ederler.

AŞK HAYATI

Çok çabuk aşık olan akrep burcu kadınları aynı hızlada aşklarını unuturlar.Maymun iştahlı karakterleri aşk hayatlarınada yansır.Çok çabuk sever ve çok çabuk vazgeçerler.Cinsel ilişki akrep burcu kadınları için bir ilişkinin temel taşıdır.Cinsel uyum yakalayamadığı birisiyle asla uzun süre birlikte olamaz.Aşk hayatında kısıtlamalara maruz kaldığında önemsendiği, sevildiği duygusunu kapılarak bundan rahatsız olmaz.Karşısındaki erkeği herkezden kıskanır.Önceliğin hep kendisi olmasını ister.Pahalı hediyelerden çok emek verilmiş hediyelerden hoşanırlar.

SAĞLIĞI

Akrep burcu kadını, çocukluğundan itibaren bronşit, öksürük ile mücadele eder. En ufak rüzgardan etkilenir hasta olur. Bütün kış mevsimini elinde mendil nezle grip halinde geçirir.Yaz mevsimlerinde aşırı terler. Kemik yapıları ince ve güçsüzdür. Bu yüzden ağır bir yük kaldırdıkları zaman tutulmalar yaşar. Gece uykularında kramplar geçirirler. Bahar aylarında polenlerin olumsuz etkilerine maruz kalırlar.Ne kadar hasta olsalarda son dakikaya kadar doktora hastaneye gitmeyi ret ederlerHastane ortamından nefret ederler.

İŞ HAYATI

Hırslı ve çalışkan oluşuyla başladığı her işi başarı ile bitirirler. Bir işe başlamadan önce çok düşünürler başaramayacağı işin altına girmezler. Kararları nettir ve düşünülerek alınmış kararlardır. İş hayatında zaman zaman öfkesini kontrol edemediği için zor anlar yaşayabilir.Hergün farklı bir iş yaşamından ziyade hergünü aynı olan yarın hangi işi yapacağını bildiği rutin tek düze işlerde kendini daha huzurlu hisseder. Seyahat, macera gerektiren işlerden uzak dururlar. Kahramanlık yönü varolduğu için bu huyuna yatkın mesleklerd daha başarılı olurlar.Polis, asker, hemşire,doktor gibi meslekleri severke yaparlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü