5-11 Temmuz Arasında Akrep Burcu Neler Yaşayacak

Sevgili akrepler ve yükselen burcu akrep olanlar. Pazartesi ve Salı günlerinde halletmeniz gereken işler , sorumluluklar , yapmak gereken önemli aktiviteler ön planda olacak. İş ve sosyal çevre alanında daha hareketli olacaksınız. Çarşamba , Perşembe günlerinden itibaren ise ikili ilişkilerde destekleyici etkenler ön planda olacak .

Cuma , Cumartesi günlerinde biraz harcamalar dikkat çekmekle birlikte hafta sonunda olumlu etkiler ağırlık kazanacak , özelliklede Perşembe gününden itibaren gayet olumlu yeni gelişime yönelik etkiler devrede olacak. Haritanızın geneline göz attığımızda 9. yerinizde gerçekleşecek olan güneş tutulmasıyla birlikte 11. Temmuz’dan itibaren geleceğe yönelik önemli adımlarında içerisinde olacağınız kendi vizyonunuzu genişleteceğiniz dış yönelimli işler , eğitim , yayıncılık gibi projesinde içerisinde yeni adımlar atabileceğiniz bir sürece girmiş olacaksınız.

Venüsün 10. ve 11. yerinizde hareket ediyor olması kariyer başarılarına işaret etmekle birlikte hafta sonunda Leptün karşıtlığı yani kariyerinizi bağlayan önemli kişilerle ilişkinizde ve ailevi ilişkilerinizde zorlanmayı işaret edebilir.

Marsın 11. yerinizde hareket ediyor olması sosyal alanda daha etkin olacağınız ve atak bir profil izlemeniz gereken bir süreçte olduğunuzu göstermekte. 11 Temmuz’da gerçekleşecek olan güneş tutulması genel anlamda sizi destekleyen etkiler içermekle birlikte özellikle vizyonunuzu genişletebileceğiniz kişisel gelişim alanında önemli bir süreçte olduğunuzu uzak bağlantılı işlerde de başarılar elde edilebilecek olduğunuzu göstermekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü