2011 Yılında İkizler Burcu Neler Yaşayacak?

2011 yılında ikizler eski güzel günlerine geri dönecek. 2011 yılında ikizler burcunun alacağı kararlar, önümüzdeki 2-3 yıl içinde etkisi devam edecek güzel kararları olacak. Özellikle bekâr olan ikizler burcu insanları, bu büyük bir şakla karşılaşıp, hayatlarının en büyük aşkını yaşayacaklar. Muhtemelen bu büyük aşk evlilikle sonuçlanacak.

2011 yılında ikizler burcu insanları uzak mesafeli yolculuklara çıkacaklar. Bu yolculuklar genelde iş seyahati olacak ve yeni iş kapıları elde edecekler. 2011 yılında iş sahibi olan ikizler burcu insanları kariyerlerinde yükselme imkânlarını yakalayacaklar. Bu kariyer yükseltme şanslarını iyi değerlendirirlerse, çok yüksek mevkilere gelecekler.

Borcu olan ikizler burcu insanları 2011 yılında borçlarını kapatabilecek ek iş imkânları elde edecekler. Çok çalışarak, yoğun bir 2011 yılı geçirecek olan ikizler burcu insanları, çalışmalarının karşılığını hem kariyer hem de para olarak fazlasıyla alacaklar.

2011 Yılında İkizler Burcunun Aşk Ve İlişkiler Hayatı

02 Mart- 08 Nisan arası ikizler burcunun çevresinin en kalabalık olduğu dönem olacak. Bu sebeple yalnız olan ikizler burcu insanları, bu tarihlerde yeni bir aşk kapısı ile karşılaşabilir.

17 Nisan- 25 Mayıs tarihleri arasında ikizler burcu aşk hayatı açısından 2011 yılının en şanslı dönemini yaşayacaklar. Bu tarihler arasında ikizler burcu insanlarının kısmetleri son derece açık olacak. Çok beğeni toplayan, herkes tarafından takdir edilen, herkes tarafından ulaşılmak istenen bir dönem geçirecekler. Bu tarihler arasında seçimlerinde doğru kararlar verirlerse aşk hayatında mutlu olmak için çok büyük şans yakalamış olacaklar.

09 Temmuz- 21 Ağustos tarihleri arasında ilişkisi olan veya evli olan ikizler burcu insanları partneri ile arasındaki sorunları çözebileceği olumlu, pozitif bir dönem. Ayrılma noktasına gelmiş olan ikizler burcu insanları bu tarihler arasında sorunlarını çözerek tekrar yollarına devam edecekler. Sevgilisiyle veya eşiyle küs olan ikizler burcu insanları, bu tarihler arasında sorunlarını çözerek tekrar barışacaklar.

06 Eylül- 24 Kasım tarihleri arasında ikizler burcu insanları için çoğalma görülen bir yıl. Yani ikizler burcu insanları bu tarihlerde çocuk sahibi olabilmeleri için çok uygun tarihler. Birçok çift bu tarihler arasında bebek sahibi olacaklarının öğrenebilirler.

İkizler burcu insanlarının geçinebileceği burçlar: Yay burcu, oğlak burcu, kova burcu
İkizler burcunun geçinemeyeceği burçlar: Başak ve balık burçları

2011 Yılında İkizler Burcunun İş Ve Kariyer Hayatı

06 Ocak- 19 Mart tarihleri arasında girişimci ruhu gelişmiş olan ikizler burcu insanları, yeni iş imkânları yaratıp ek gelirler elde edebilecekler.

13 Nisan- 22 Mayıs tarihleri arasında iş hayatında bazı riskleri göze alıp, başarılı adımlar atacak olan ikizler burcu insanları, kariyerlerinde yükselme yaşayacaklar.

18 Ağustos- 15 Ekim tarihleri arasında ortak bir iş imkânı ile karışılacak olan ikizler burcu insanları bu kısa süreli ortaklık işi ile büyük kazançlar elde edecekler.

02 Kasım- 17 Aralık tarihleri arasında iş seyahatlerinin yoğun olduğu bir dönem olacak.
2011 Yılında İkizler Burcunun Parasal Hayatı

12 Aralık 2010- 23 Mart 2011 arasında yeni kazanç kapılarının açılması ile ikizler burcu insanları borçlarını kapatabilme imkânı bulacak.

16 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında küçük iş seyahatleri ile küçük parasal gelirler elde edecekler.

09 Ekim- 26 Kasım tarihleri arasında ailenizden, akrabalarınızdan ya da çok yakın dostlarınızdan maddi destek göreceğiniz tarihler olacak.

2011 Yılında İkizler Burcunun Sağlık Hayatı

14 Ağustos- 28 Ekim tarihleri arasında yoğun iş temposuna yenik düşerek, uykusuzluk ve yorgunluktan kaynaklanan tansiyon düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü