2011’de Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

2011 yılı terazi burcu için dinlenme yılı olacak. Özellikle iş anlamında 2011 yılı terazi burçlarının hırslarının azaldığı bir yıl olacak. Terazi burçları 2011 de gerek iş hayatı, gerek aşk hayatında dinlenmeye geçecek, kafasını dinleyecek.
Terazi burcu insanları, 2011 yılında son 5 yıl içinde çevresindeki insanlar içinde haksızlık yaptığı kişileri, durumları gözden geçirecek ve daha adaletli bir tavır içine girecekler.

2011 Yılında Terazi Burcunun Aşk Hayatı

08 Ocak–26 Şubat tarihleri arasında terazi burcunun karşısına birçok kısmet çıkacak. Terazi burcu bu tarihler içinde karşısına çıkan kısmetler arasında oldukça karasız kalacak. Bu tarihler arasında karşısına çıkacak kısmetleri iyi değerlendirirse tutkulu bir aşk yaşama ihtimali olacak.

19 Mart- 05 Nisan tarihler arasında terazi burcunun kısmetinin an açık olduğu dönem olacak. Sevgilisi ya da eşi olan terazi burçları bu tarihler arasında ilişkileri kuvvetlenecek, yalnız olan terazi burçları ise evliliğe doğru gidecek bir ilişkiye başlayacaklar.

terazi burcu

terazi burcu

11 Ağustos- 23 Ağustos tarihleri arasında evlilik, nişanlılık, birliktelik gibi konularda çok ciddi seçimler, tercihler yapmak zorun oldukları bir dönem olacak.

05 Kasım- 24 Aralık tarihleri arasında yeni bir ilişkiye girmekten, evlilik düğün tarihi almaktan uzak olmalı terazi burcu insanları. Zira bu tarihler terazi burcu insanlarının aşk hayatında sorunlar olabilecek tarihlerdir.

Terazi burcunun anlaşabileceği burçlar: Başak burcu, balık burcu, ikizler burcu
Terazi burcunun anlaşamayacağı burçlar: Koç burcu, oğlak burcu, kova burcu

2011 Yılında Terazi Burcunun İş Ve Kariyer Hayatı

17 Aralık 2010- 18 Mart 2011 tarihleri arası işsiz terazi burçlarının iş bulabileceği tarihler olacak. Bu tarihler arasında terazi burcunun karşısına birçok iş fırsatı çıkacak ancak terazi burcu bu iş fırsatlarını değerlendirirken çok dikkatli olması gerekir.

28 Şubat- 21 Mart tarihleri arasında terazi burçlarının kariyerinde yükseleceği tarihlerdir. Bu tarihler arasında terazi burcu insanları çok çalışarak karşısına çıkan terfi imkânlarını iyi değerlendirmelidirler.

16 Nisan- 29 Mayıs tarihleri arasında iş seyahatlerinin yoğun olacağı bir iş ortamı doğacak. Bu iş seyahati terazi burcu insanlarının iş hayatında yükselmesine yardımcı olmak kişilerle tanışılmasına yardımcı olacak.

19 Mayıs- 15 Haziran tarihleri arasında girişimci ruhunuz gelişecek terazi burçları ve bu girişimci ruhu sayesinde yeni iş imkânlarına sahip olacak.

2011 Yılında Terazi Burcunun Parasal Hayatı

05 Nisan- 22 Nisan tarihleri arasında para harcamalarına dikkat edilmeli zira ipin ucu kaçabilir. Bu tarihler arasında parasal yatırımlardan uzak durmalısınız zira riskli bir dönem

12 Ağustos- 04 Ekim tarihleri arasında hiç beklenmedik bir yerden parasal destek görülebilir.
16 Ağustos–22 Eylül arası dönemde ortak yapılacak işlerde başarılı olunacağı bir dönemdir bu sebeple bu tarihlerde parasal gelirleriniz artacaktır.

2011 Yılında Terazi Burcunun Sağlık Hayatı

02 Şubat- 21 Mart tarihleri arasında iş stresine bağlı olarak migren ağrıları görülebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü