2011’de Başak Burcunu Neler Bekliyor?

2011 yılı başak burçlarının bol bol seyahat edecekleri bir yıl olacak. Bunun yanında 2011 yılı başak burçları için şansın, paranın, aşkın yılı olacak. Özellikle ilkbahar ayları başak burçlarının şansının açıldığı aylar olacak. Başak burçları 2011 yılında duygusal anlamda kendilerini arındırma yılı yaşayacaklar. Duygularını gözden geçirip, affedici özelliklerini ön plana çıkaracaklar. Eskiye dair bütün küslüklerini affedip, barışma yolunu tercih edecekler. 2011 yılında başak burçlar maddi anlamda büyük eşyalara sahip olabilirler. Ev, araba, arsa gibi büyük mal sahipleri olacakları bir yıl olacak. 2011 yılında iş hayatı içinde olan başak burçlarını yorucu ama genelde galibiyet elde edecekleri bir yıl bekliyor.

2011 Yılında Başak Burcunun Aşk Hayatı

3 Mart-25 Mart tarihleri arasında yalnız olan başak burçları, inatçı huylarını terk ederlerse yeni bir aşka yelken açabilecekler. Bu tarihler arasında yalnız olan başak burçlarının karşısına, mutlu bir ilişki kurabilecekleri birkaç fırsat çıkacak. Ancak başak burçları inatçılık etmeyip, fazla seçici davranmayıp uyumlu bir tavır sergilemeleri gerekecek.

başak burcu

09 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında başak burcu insanlarının aşk açısından kısmetlerinin en açık olduğu dönemler olacak. Bu tarihleri iyi değerlendiren başak burçları yeni bir aşk hayatına girecek. Evli olan veya sevgilisi olan başak burçları da bu tarihlerde ilişkilerindeki sorunları çözerek daha mutlu bir birliktelik edinecekler.

12 Haziran- 07 Temmuz tarihleri arasında bekâr başak burçları, evlilik, düğün, nikâh, nişan, söz gibi mutlu adımlar atacaklar.

18 Temmuz- 13 Eylül tarihleri arasında aşk hayatlarında bir takım sarsıntıların yaşanabileceği bir dönem olacak. Bu dönemi en sakin, en sabırlı, en anlayışlı şekilde atlatabilirse başak burçları, ilişkileri devam edecek. Ancak bu sabrı ve anlayışı gösteremezlerse ayrılıklar yaşanabilir.

Başak burcunun mutlu olabileceği burçlar: Terazi burcu, ikizler burcu ve kova burcu

Başak burcunun geçinemeyeceği burçlar: Koç burcu ve oğlak burcu

2011 Yılında Başak Burcunun İş Hayatı

07 Ocak-18 Şubat tarihler arasında başak burcu iş hayatında daha büyük sorumlulukların ve görevlerin altına girecek. Zorlu bir iş dönemi olan bu tarihlerde, başak burcu disiplinli bir iş hayatı sürdürürse aldığı sorumlulukların altından başarıyla kalkabilir.

15 Mart- 20 Mayıs tarihlerinde başak burcu daha dingin bir iş hayatı geçirecek. Sorunların olmadığı, durağan bir iş hayatı yaşayacağı bu dönemde tek başına bütün işlerin üstesinden gelebilecek.

3 Haziran-24 Temmuz tarihleri arasında ortaklık gerektiren iş kapılarını zorlayacak olan başak burçları, ortaklarını doğru seçmesi halinde çok büyük işlere imza atabilir. Birlikten kuvvet doğar cümlesini başak burçları bu tarihler arasında yaşayacaklar.

19 Ağustos – 22 Ekim tarihleri arasında başak burçları maddi açıdan çok büyük gelirler elde edebilecekleri iş imkânlarına kavuşacaklar. Başladıkları her işi başarıyla bitirip, yüksek gelirler elde edebilecekleri bu dönemi başak burçları çok iyi değerlendirmeleri gerekiyor.

07 Mart-26 Nisan tarihleri arasında kendi yaratıcılıklarını kullanacakları iş hayatında, farklı iş deneyimleriyle elde edecekler. Kariyerlerinde yükselmek adına bu farklı iş deneyimlerini iyi değerlendirmeleri menfaatlerine olacak. Bunun yanında işsiz olan başak burçları da bu tarihler arasında hiç akıllarında olmayan, farklı bir alanda iş deneyimi fırsatı yakalayacaklar.

2011 Yılında Başak Burçlarının Sağlık Durumu

14 Şubat – 21 Mart arasında kararsızlıkların verdiği bir hafif depresyon yaşayabilirsiniz. Bu sebeple bu tarihler arasında biraz daha ruhsal sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

04 Haziran – 17 Temmuz tarihleri arasında beslenme düzeninizde dikkatsizlik ettiğiniz için bağırsak ve mide sorunları yaşayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü