2011’de Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

2011 yılının en şanslı burçları aslan burçları olacak. 2011 yılında aslan burcuna girecek olan Uranüs, aslan burcu insanlarına aşk, sevgi, sağlık ve para getirecek. Bu kadar şanslı bir yıla ancak 5 yıl sonra kavuşacağınız için, 2011 yılında karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirin. Özellikle aşk hayatında bekâr olan aslan burcu insanları mutlu bir evlilik kurmak için oldukça güzel fırsatlar yakalayacaklar. 2011 Haziran ve Temmuz ayları aslan burçlarının düğün, nikâh, söz, nişan yaptıkları aylar olacak.
Aslan burçları hem duygusal hem de çok cesaretli burçlardır. Cesaretleri sayesinde 2011 yılında da kendilerince çok zor işleri başarabilecekler.
Oldukça merhametli bir yapıya sahip olan aslan burcu insanları 2011 yılında önceki yıllarda yaptıkları iyiliklerin, merhametli tavırların karşılıklarını görecekler.
2011 yılında aslan burcu insanları mars gezegeninin etkisiyle son derece disiplinli bir iş hayatı ile karşılaşıp, büyük başarılara imza atacaklar. İş açısından oldukça yorucu bir yıl geçirecek olsalar da, başladıkları her işi başarıyla tamamlayacaklar.
2011 yılında Neptün gezegeninin etkisi ile aslan burçları, sık sık iş sebebiyle seyahatlere çıkacaklar. Maddi açıdan büyük gelirler elde edecekleri bu iş gezileri aslan burcu insanların menfaatine olacak.

2011 Yılında Aslan Burcunun Aşk Hayatı

06 Ocak- 18 Şubat tarihleri arasında aslan burcu insanlarından yalnız olanlar yeni aşklara kapılarını açacaklar, sevgilisi ya da eşi olanlar partneri ile arasındaki sorunları halledip huzurlu bir döneme girecekler.
09 Mart- 23 Nisan tarihleri arasında iş seyahatlerinde karşılarına yeni bir aşk ihtimali çıkabilir. Bu yeni aşk ciddi bir ilişkiye dönüşebilir.
04 Haziran- 21 Temmuz tarihleri aslan burcu insanlarının evlilik, düğün, nikâh, nişan, söz yapacakları mutluluk verici tarihler.
02 Eylül- 27 Ekim tarihleri arasında kurdukları aşk hayatlarının temellerini sağlamlaştıracaklar aslan burçları.
16 Ekim- 24 Kasım tarihleri arasında kesinlikle yasak aşklardan uzak durmalısınız zira bu tarihler aslan burcu insanları için tehlikeli tarihler. Var olan ilişkilerinizi tehlikeye atabilirsiniz.
Aslan burcunun mutlu bir aşk yaşayabileceği burçlar: oğlak burcu, terazi burcu, kova burcu
Aslan burcu insanlarının mutlu olamayacağı burçlar: yengeç burcu, balık burcu, başak burcu

2011 Yılında Aslan Burcunun İş Ve Kariyer Hayatı

05 Nisan- 25 Nisan tarihleri arasında iş yaşamınızda asla alıngan tavırlarınızı sergilemeyin. Profesyonel olun ve duygularınızı işinize yansıtmayın. Zira bu tarihler iş hayatının en gergin olduğu tarihler olabilir.

01 Mart- 28 Mayıs tarihleri arasında iş hayatınızda cesur olmanız gereken, atılımlar yapmaktan korkmamanız gereken tarihler.

07 Temmuz- 17 Ağustos tarihleri arası özellikle işsiz aslan burçlarının yeni bir imkânı yakalayacağı tarihler.

08 Kasım- 17 Aralık tarihleri arasında iş hayatınızda yoğun iş seyahatleri olacak bu iş seyahatlerinden büyük başarılarla döneceksiniz.
2011 Yılında Aslan Burcunun Para Hayatı

06 Şubat- 10 Mart tarihleri arası yeni iş imkânları ile birlikte, ek gelir elde edilebilecek bir dönem olacağı için bu tarihler iyi paralar kazanılabilecek dönemler olacak. Bu sebeple bu tarihleri kazanç elde etmek için iyi değerlendirmek lazım.

09 Mayıs- 15 Temmuz tarihleri arasında ortak işler yapılıp, iyi paralar kazanılabilecek bir dönem.

11 Temmuz- 24 Ağustos tarihleri arasında aslan burçları kendi yaratıcılıklarını kendi girişimciliklerini kullanacaklar ve iyi gelirler elde edecekler.

Sağlık

14 Mayıs- 25 Temmuz tarihleri arasında iş yoğunluğu sebebiyle migren, uykusuzluk gibi şikâyetleri olabilir aslan burçlarının.

09 Eylül- 22 Aralık tarihlerinde iş seyahatleri sebebiyle düzensiz uyku, düzensiz beslenme sorunu sebebiyle mide ağrıları, baş ağrıları çekilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü