Kadınların Net Adresi

Partnerinizi Yeniden Etkileme Sırları

  • 25 Şubat 2011
  • Partnerinizi Yeniden Etkileme Sırları için yorumlar kapalı
  • 5.774 kez görüntülendi.
Partnerinizi Yeniden Etkileme Sırları

  Partnerinizle rutin bir dönem içerisine mi girdiniz ? Yoksa ilk günkü gibi heycanla size bakmadığını mı gördünüz ? Eskiden olsa sizi hangi halinizle görürse görsün heycan ve aşk dolu mu bakıyordu ? Peki ya şimdi..Hiçbirşey eskisi gibi değil mi ? Evet dediğinizi duyar gibiyim.Endişe Etmeyin geç kalmış sayılmazsınız.

Daima pozitif olun : Eşinize ‘ Evet hayatım haklısın ‘ demekten vazgeçmeyin. Ona saygı duyduğunuzu hissettirin.Asla onu eleştirmeyin aksine birçok konuyu pozitif karşılayın.Eşinizin başarılı olduğunu söylemekten kaçınmayın.Şimdi gerisini ona bırakın.

Ayrılmak İstemiyor musunuz ? : İki şeye ihtiyacınız var: Konuşmak ve özür dilemek. Özür dilemekten çekinmeyin, korkmayın. Feminist ruhunuzu bir kenara koyun ve empati kurmaya çalışın.Karşılıklı konuşun konuştukça cilve yapın ve partnerinize yaklaşın…

kadınlar ve erkekler, kadın ve erkek resimleri, kadın ve erkek arasındaki ilişki, etkileme yollarıSeks Hayatınızı Canlandırın : Ona aşkla dokunun.Rutin seks hayatınızı bir kenara bırakın ve değişiklikler yapın.Seks odaklı gecelikler, kırmızı şaraba ne dersiniz ? Tutkuyla öpün yavaşça dokunun ve kulağına ona aşık olduğunuzu söylemekten çekinmeyin.

Değişim : Değişikliğe kuaförden başlayabilirsiniz.Saçlarınızı değiştirin, hafif bir makyaj yapıp, dudaklarınızı ön plana çıkartın. Kendinize olan güveniniz iki katına çıkacaktır. Dolabınızda biraz değişiklik yapmak fena bir fikir de sayılmaz. Doğru alışveriş merkezine gidin. Üzerinizdeki kıyafetleri hoş bir elbiseyle değiştirmek güzel bir fikir.Eşinizin karşısına çıkmaya hazır mısınız?

Kadınlar için önemli notlar :

* Gün içerisinde mutlaka eşinizi düşünün.Sanki uzak bir yerlere gitmiş ve aylardır görmüyormuşsunuz gibi, akşam geldiği zaman ona dokunun ve sımısıkı sarılın.

*Seks hayatınız hakkında karşılıklı konuşmaktan asla çekinmeyin.Ama bu konuları konuşmak için uygun ortamlar yaratın.Eminim farklı fantaziler elde edeceksinizdir.

*Sevişme planlarınızı uygulamaya geçirmeden önce, yemeğinizi yerken sohpet edin, gün içerisinde yaptıklarınızdan bahsedin, onu özlediğinizi söyleyin, espri yapın, gülün bol bol gülün, pozitif olun.Gecenin sonu kaçınılmaz olacaktır.

* Yeri geldiği zaman eşinize itaat etmek sizin için zorlu bir kavram olmaktan çıksın ve eğlenceli bir oyun haline gelsin.Unutmayın ki yapılan araştırmalara göre ilşkileri sağlam kılmak %70 cinsel hayatınıza bağlıdır.