Kadınlar Neden Aldatır

Kadınlar neden aldatır?Aslında tek bir sebebi var sevgi yoksunluğu.

Kadın resmen nefes almakla, beklediği sevgiyi eşdeğer tutar.Sevgi görmediği an nefes alamadığını hisseder.Umduğu ilgi, sevgi,sadakat, eksilmeye başladığı an kadın sorgulamaya başlar hayatını, kendini, sevgilisini veya eşini. Gerçek bir kadına dünyalarıda verseniz içinde sevgisiz bırakıyorsanız hiç bir şeyden mutlu olmayan sürekli şikayet eden bir kadınla karşılaşırsınız. İçinde sevgi yoksa yediği, içtiği, uyuduğu,konuştuğu hiç birşeyin birbirinden farkı yoktur. Her şey tek düze,herşey sıradan, her şey tatsızdır.Birkaç hamle yapar beklediği ilgiyi ifade etmek için duymazsanız, görmezseniz geri çekilir ve bundan sonraki hamleleri artık sizi uyarmak için olmaz. Bu devrede eksikliğini duyduğu sevgiyi, ilgiyi,sadakati başka birinden gördüğü an tehlike çanları çalmaya başlar. Çevrenizde şahit olmuşsunuzdur bazı kadınların çok zengin,çok yakışıklı iyi bir kariyeri olan bir erkeği bırakıp daha sınırlı imkanları olan,daha vasat bir erkeği tercih ettiğine. İşte bu tercihin altındaki sebebe indiğinizde sevginin varlığıyla karşılaşırsınız. Kadını sevgi olmadan hiç bir şeyle mutlu edemezsiniz, kadına sevgi vermezseniz hiç bir şeyle yeterli olamazsınız.

Kadının aradığı sevgi eksikliği dışında aldatma sebeplerinden biride cinsel hayatındaki mutsuzluklar. Birçok kadın vardır kendini sadece kocasının ya da sevgilisinin cinsel ihtiyaçlarını gidermek için kullanılan bir araç olarak hisseden. Zira bunu kadına hissettiren erkeğin kendisidir. Aldatan kadınlara sorduğunuzda neden aldattın diye kendimi kadın gibi hissettirmeyen biriyle birlikte olmakdan bıktım cevabını alabilirsiniz.Kadın cinsel ilişkiden haz alan tarafın sadece erkek tarafı olan bir birliktelikden mutlu olmuyor. Hala bir çok kadın vardır uzun süreli evlilik yada ilişki hayatı olmasına rağmen orgazm nedir bilmeden birlikteliğini devam ettiren. İşte bu noktada cinsel hayatında mutlu olmayan kadın, kendisini gerçekten kadın olduğunu hatırlatan bir erkekle karşılaştığında aldatmanın sinyalleri belirebiliyor.

Bu sebeplerin dışında birde aldatılan kadının içinde yanan intikam ateşi var. Durup durup küllenen sonra en ufak rüzgarda yeniden alevlenen içindeki aldatılmanın acısını bastırmak için bir intikam duygusu ile aldatma çabası, aldatma arayışı. Birçok aldatan kadın kocamda beni aldattı diyerek ona olan öfkesini dindirmeye çalışır.

Erkekle kadın arasındaki aldatmada farkında ince bir çizgi vardır. Erkek aldattığı ortaya cıksa bile bir şekilde kadını veya toplumu ikna edebilme şansı vardır ama kadının toplum değer yargılarının çifte standart uyggulaması sebebiyle aldattığının ortaya çıkmasıyla başına gelebileceklerden korkarak aldatma hikayesini daha zekice daha ince detayları hesaplayarak yaşar ve bir çok aldatan erkek bilmez ki kendiside aldatılır. Etme bulma dünyasıda diyebilirz buna.

Erkek olsun kadın olsun yetmiyorsa karşındaki yetsin o zaman birlikte yaşadığınız süre, herkes gitsin kendisi kadar yeterli birisinin ya da birilerinin hayatında yer işgal etsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü