Kadınların Net Adresi

Erkekleri Etkilemenin Yolları

  • 20 Mayıs 2010
  • Erkekleri Etkilemenin Yolları için yorumlar kapalı
  • 6.268 kez görüntülendi.
Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri etkilemenin yollarını aramak gibi gereksiz bir çabaya ne gerek varsa… Çünkü erkekleri etkilemek için fazla kafanızı yormaya, çaba sarfetmeye gerek yoktur. Zira erkekler kadınlardan farklı varlıklardır. Yani düz mantık çalışırlar. Yönetilmesi, anlaşılması, etkilemesi,uzaklaştırılması,yakınlaştırılması çok kolay olan varlıklardır. Tabi işin içinde aşk yoksa. Zira işin içinde aşk varsa karşınızdaki erkeği etkilemek için yanınızda hayatınızda tutmak için olmadık çareler peşinde koşabilirsiniz. Her erkeğin nasıl saç rengi,göz rengi, ten rengi, gibi fiziksel özellikleri farklıysa karakterleride farklıdır. Doğal olarak her erkeğin hoşlandığı,beğendiği şeyler farklılık gösterir. Ancak bütün erkeklerde ortak olan tek bir nokta vardır.Hormonları…

Konuşmalarını dinlerseniz hepsi iki tip kızdan bahsederler.Eğlenmelik ve evlenmelik kız tipi.(Kanımca bu tür erkeklerin hadım edilmesi caizdir) Evlenmelik diye tabir ettikleri kız tipinin özelliklerini saya saya bitiremezler ama ne hikmetse hep eğlenmelik kız dedikleri kızların peşinden ayrılamayan etki alanından çıkamayan varlıklar yine erkeklerdir.Çok tezat değil mi? Nede olsa erkekden bahsediyoruz tezatlık olması çok normal.

Bütün kış erkeklerin konuşmalarına dikkat edin etkilendiği kızdan bahsederken kelimeleri bile mutasıpdır.Ama yaz ayları geldiğinde mini etekli bir kıza bakarken arabasını düz duvara çarpan çok hurdacı erkek vardır.

Söz doğallıkdan açıldığında mangalda kül bırakmazlar ama makyaj yapmadan dışarı çıkan kadına bakımsız derler.

”Kadın dediğin balık etli olcak arkadaş ne o öyle tahta gibi kadın mı olur” derler hele bi 3 kilo fazlanız olsun kendi taşan kilolarına bakmadan ”çok şişmanladın ama rejime başla istersen” derler.

Kadınların kuaför masraflarını gereksiz harcama ve zaman kaybı olarak görürler. Ama fönsüz saçınıza, boyası geçmiş saçınıza, postiş gerekecek kadar kısalan saçınıza kendi kel kalma sınırındaki saçlarına bakmadan ”kadın dediğin saçını başına bakar biraz yahu” diye ahkam keserler.

Kadının bilgili,kültürlü,konuşkan olanı makbuldür derler, sonrada bilginiz,kültürünüz kendisinden birazcık fazla geldiyse ”çeneside hiç durmuyor kardeşim dır dır dır” diye dert yanarlar.

Kendileri bir yumurta kırmayı bilmezler kadından 4 yemek kitabı cıkaracak kadar yemek bilgisi isterler.

Bu liste böyle uzar gider.

Sonuç itibariyle bu erkek milletini etkilemek için makyaj yapacaksın,bakımlı olacaksın,fiziğine dikkat edeceksin,seksi olacaksın,güzel giyineceksin,iyi yemek yapacaksın,az konuşacaksın,şikayet etmeyeceksin,kilo almayacaksın bütün bunları hakedecek erkeğin yaşadığına inanıyorsan mutlaka yapacaksın ki kanımca yok öyle bir erkek !

En iyisi bu erkek milletini etkilemek için özel bir çaba sarfetmemek olduğunuz gibi olun zira ne yaparsanız yapın asla mutlu edemezsiniz her zaman şikayet edecek bir nokta bulurlar.