Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Erkekler dış görünüşe değil iç görünüşe önem verir.Tabiki şaka şaka.Erkeklerin bir kadını algılaması için beş duyu organı olan görme,işitme,dokunma,koku alma,tat alma çabalarından sadece üçünü kullandığına eminim.Yani sırasıyla söylersek erkek kadını önce görme duyu organı sayesinde görür ama bir şartla güzel kadın olması durumunda…

Ortalamanın üstünde güzel bir kadın değilseniz erkeğin görme duyusunada hitap etmeyebilirsiniz.Evet ilk duyu organı çalışmaya başladığı anda yani görme duyu organı ikinci sırayı hemen koklama duyu organı alır.Erkeklerin kadınlardan aldığı cinsel duyularını uyaran parfüm kokusu erkeği kadına yaklaştıran ikinci duyu organı olarak işlevini tamamlar.

Gelinen aşamaya şöyle bir bakarsak erkek kadını görür beğenir yaklaşır, sadece seksi bir parfüm kokusu erkeğin libidosunu harekete geçirmeye yeter çoğu zaman ve sıradaki duyu organı dokunma.Evet erkeğin en başarılı ve çoğu zaman aksamadan çalışan duyu organı dokunma duyu organı.Erkek beğendiği,güzel bulduğu yaklaştığı kadına dokunmakdan ten teması sağlamakdan ve ilerki aşamalarda cinsel birliktelik kurmakdan hoşlanır.

Dokunma duyu organıda işlevini tamamladıkdan sonra sıradaki aşama tat alma duyu organı erkek artık içinde bulunduğu durumdan çok memnundur gördüğü ve çok güzel bulduğu kadın, etrafa saçtığı seksi kokusuyla istediği an dokunabilecek sarılabilecek cinsel birliktelik yaşabilecek kadar yakınındadır ve işte tamda bu noktada diğer bir duyu organı devreye girer tat alma duyu organı.

Erkek içinde bulunduğu durumdan doğal olarak çok tat almaktadır ve çok mutludur.Ve bu yaşadığı anlardan aldığı tadı kadına yansıttığında duygularının karşılıksız olmadığını kadından k için duyduğu an erkeğin diğer bir duyu organı olan işitme duyu organıda işlevini tammalamış oluyor.Ve gelinen noktaya bakarsak erkek beş duyu organına hitap eden kadını bulmuştur ve beş duyu organıda işlevini tamamlamıştır.

İşte şimdi sistem başa döner ve başa dönmek için geldiği yolu aynı sırayala takip eder.Kadın erkelere geldikleri duruma bakarak duygularıyla hareket eden bir varlık olduğu için ilişkisini sorgulamaya başlar ve doğal olarak ilişkisinden emin olmak karşısındaki erkekden emin olmak için sorular sormaya başlar.Erkek işte bu noktada ilk duyu organını kaybeder yani işitmez…..

Kadın erkeğin kendisini dinlemediğini umursamadığını farkeder ve telaşa kapılır sevilmediğinden korkmaya başlar ve erkeğe karşı hırçınlaşmaya başlar.Evet bildiniz erkeğin sıradaki duyu organı tat alma duyu organıda bitmiştir çünkü kadının beni sevmiyormusun beni neden dinlemiyorsun gibi ısrarcı hırçın tavırlarından tat almamaya başlar.Kadın bu seferde erkeğin kendisine olan ilgisinden emin olmak için kaygılarının belkide boş kaygılar olduğunu kendince test etmek için aralarındaki cinsel birlikteliğe başvurur.

Erkeğin dokunma duyu organıda az önce yitirdiği işitme ve tat alma duyu organlarının peşine çoktan takılmış ve gitmiştir.Kadın yanında asık suratlı duymayan,konuşmayan,hiç birşeyden tat almayan,dokunmayan,sarılmayan bir erkekler yan yana oturmaktadır.Önceden daha kadın yanına gelmeden bile kokusunu duyan hisseden adam yanı başındaki kadının kokusunu dahi duymaz ilgisi o kadar azalmıştır.

Böylece koku alma duygusuda yitirilmiştir.Ve kadın en son fark eder ki artık erkek baska kadınları beğenmekte başka kadınları gözlemekte kendisi yokmuş gibi davranmaktadır.Yani erkek artık son duyu organınıda kaybetmiştir yani görme duyu organını.Artık gözü yanındaki kadını görmez çünkü başka kadınları görme çabasıyla meşguldür.

Sonuç:
Kadınlar kalp organlarının götürdüğü yere, erkeler cinsel organlarının götürdüğü yöne giderler.
Kadınlar duygularıyla, erkekler libidolarıya hareket ederler.
Kadınlar kendisini anlamaya çalışan erkeklerden hoşlanırlar, erkekler kendisini anlamak için uğraşmayan kadınlardan hoşlanırlar.
Kadınlar konuşan,ilgilenen,önemseyen erkelerden hoşanırlar, erkekler çk konuşmayan, çok soru sormayan,sorgulamayan kadınlardan hoşlanırlar.
Kadınlar sevdiği ve sevildiği erkekle cinselliği yaşamakdan hoşanırlar,erkekler cinselliği yaşamakdan zevk alacağı her kadından sevsin sevmesin hoşlanırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. gulsum dedi ki:

    Erkekler düsünmeden yasayan varlıklardır ve nefislerinin kurbanlarıdır 😀

  2. pınar dedi ki:

    bence bunlar doğru değil. bunu kim yazdıysa onu dövmek istiyorum. çünküü il cümlesinde gecen saka saka kelimesi beni sinir ettii.. sen cok mu güzelsin lan adamı hasta etme

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü