Kadınların Hangi Özellikleri Erkekleri Bağlar

Çekicilik

Erkeklerin bayanları fart etmesindeki ilk etap dış görünüştür. Erkeği etkileyebilmeniz için gerekli olan doğal olarak çekici olmanızdır. Olağanüstü çabalara gerek yoktur bunun için. Bakım ve kendisinden emin olan bir ifadenizin olması, bayanı yeterli seviyede çekici kılar. Kendisinden emin olmak asla ukala ve ya havalı olmak olarak algılanmamalıdır. Örnek olarak arada kendinizi ifade etmede engel olmayacak bir mesafe bırakmalısınız. Gizemli olun ve de her şeyi açıkça konuşmamanız faydalı olur.

İdeal vücut

Karşıdaki erkekte sizin üzerinizde dikkat edeceği ikinci şeyse vüdunuzdur. Göğüsler, kalça ve ya boyunuz erkeği cezbeder. 90-60-90 olarak yorumlanan vücut hatlarına yakınsanız, bu sayede birçok rakibe fark atmış oluyorsunuz demektir. Fakat unutulmaması gereken şudur ki kimi baylar için ideal vücudun ölçüleri farklıdır. Boyunuzun kısa olması, göğüslerinizin ufak olması ve ya boyunuzun çok uzun olması tercih sebebi olabilir, bu durum şansa kalır.

Güzel bir yüz

Şimdi sıradaki yüzümüz. Tanışılan erkek tarafından yavaşça incelenen yüzün naturel güzelliği olması, gözlerin, kulakların ve de burnun yüzle orantılı biçimde oluşu, sizin bu elemeden de geçmenizi sağlar. Gözler ile dudakların güzelliğinin ise burada ayrı önemi vardır. Dudaklarınızın kalınlığı, konuşmalarınızdaki mimikleriniz, gözlerin iriliği ve ya ufaklığı da tercihi etkiler.

Tutku

Bu adımların ardından partnerin sizden beklentisi tutkuyla, şehvettir. Ona olumlu yaklaşmalısınız beraber geçirdiğiniz her anın keyifli olmasını sağlamalısınız. Bu sayede partneriniz çok mutlu olacaktır.

Saygı

Hemcinsleri arasında kendisini aşağılayacak şaka yapmamanız güzel bir avantajdır. Eğer aşağılayıcı şaka yaparsanız, erkekler için bu saygısızlık olarak algılanır. Gözündeki değeriniz azalmasın istiyorsanız, partnerinize yanınızda başkaları varsa saygı gösterin, ara sırada şımartın.

Espri anlayışı

Onun yüzünün gülmesine sebep olan her şeye sizde tepki gösterin. Çok şakacı bir yapısı yok ise, fazla gülmemesini saygıyla karşılayıp sizde gülerek jest yapın. Birde yapmış olduğu berbat esprilere de olumlu tepki gösterirseniz, kendisini sizin yanınızdayken çok rahat hissedecektir. Esprili ve güldüren sizseniz, arkadaşlarının da çok seveceği kişi olacağınızdan sizi kesinlikle yanından ayırmaz.

Zeka ve kendine güven

Kadının zeki olması erkek için problem olur, fakat yalnızca uzun soluklu olmayan ilişkiler için böyledir. Karşınızda olan erkeğin uzun süren ilişki arayışı var ise, zeki olmanızın ve de kendinize olan güveniniz sizi oldukça çekicileştirecektir.

Dürüstlük ve güven

Karşınızdaki adamın uzun süre yanınızda olmasını istiyorsanız, önce ona güvenmeli ve kademeli olarak dürüst olmalısınız. Bu kelimeden kasıt, eskide kalan ilişkilerinizi ve kötü anlarınızı ilk günlerde anlatmamak, birbirinizi tanıyıp ne kadar güvenebileceğinizi anladıktan sonra aşama, aşama paylaşmaktır. Erkek kendine güvenen ve dürüst bir kadınla birlikte olmaktan mutlu olacak, hatta size söylemese de sizinle gurur duyacaktır.

Altın gibi bir kalp

Erkeklerin kötü günlerinde kadınlar genellikle gündelik planlarını uygulamaya devam ederler. “Ne, neden, niçin, neyin var” gibi soruları kullanmadan kendilerini anlayacak bir kadına ihtiyaç duyan erkekler, böyle birini bulduklarında ise asla bırakmak istemezler.

Ve tabii ki aşk!

Kimi erkek üç maddeyle mutluluğu bulurken, birçoğu da aşkı aramaktadır. Kendine sadık olan, çekici, tutku dolu, güzel, güvenebileceği, merhametli, şefkat dolu ve en mühimi Erkeğine aşk dolu olan bir kadını bulduğunda aramış oldukları mutluluğunda bulunması demektir. Fakat bu özelliklerin her birinin birlikte olduğu kadını bulmanın zor olduğunu bildiklerinden, çoğunlukla karmaşık olan hayatları devam eder

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü