Erkekler aşklarını nasıl belli eder?

Edemezler. Zira erkeklerin âşık olmayı bildiklerini hiç sanmıyorum. Sanırım alternatiflerin çoğaldığı yerde duygular azalıyor, âşık olma ihtimali azalıyor. Tek kadına aşık olup da, ömrünün geri kalanını tek kadınla, aşık olduğu kadınla geçirebilecek erkek nesli tükendiği için, yeni nesil erkekler aslında seviyorum, aslında aşığımda belli edemiyorum savunmasının ardında sığınırlar.

Ama yinede eski nesil erkeklerden kalma aşkını ifade edebilme, belli edebilme kopyalarcılığından bir parça da olsa yapabilen erkek neslinin aşklarını ifade ediş şekline biraz değinelim.

• Âşık erkek tahammül sahibi erkektir. Bütün nazınızı, kaprisinizi, huysuzluğunuzu, dır dırınızı çekebilen hoş görebilen erkektir.
Erkekler aşklarını nasıl belli eder?• Âşık olan erkek, sizin için yaptığı bütün fedakârlıkların farkına varmayan erkektir. Zira onun için yaptıkları fedakârlık değil olması gereken aşkının ifadesidir.
• Âşık olan erkek, sizden kalan zamanınızı değil olan zamanınızı ister. Sizden ayrı geçirdiği vakitlerde mutsuz, eksik hisseder kendini ve bu sebeple sizinle daha fazla vakit geçirmek ister.
• Âşık olan erkek her halinize hayran olur. Dağınık saçınıza, uykudan şişmiş gözlerinize, uykunuzu alamadığınız asık suratınıza…
• Tercih yapmak zorunda kaldığında âşık erkeğin ilk tercihi her zaman siz olursunuz. Planları arasında veya kişiler arasında tercih yapmak zorunda kaldıklarında ilk tercihi sizden yanadır, dünya bir yana siz bir yana…
• Âşık erkek canınız yandığında canının yandığını hissettiğiniz erkektir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sitemap oktay usta yemek tarifleri kadın kadınca örgü kadın Saglik Yemek Tarifleri yemek tarifleri Sağlık saglik kadın örgü